Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Trening z Rafałem Majką i AdgarFit

13 października 2015

Bezpłatny trening otwarty dla wszystkich i spotkanie z fanami.

W sobotę 17 października ambasador strefy sportu AdgarFit Rafał Majka poprowadzi bezpłatny trening dla wszystkich miłośników kolarstwa. Impreza odbędzie się w Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181B, gdzie mieści się AdgarFit. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby poznać zdobywcę 3. miejsca w tegorocznym wyścigu Vuelta España oraz uzyskać od niego cenne wskazówki dotyczące przygotowań do startów w zawodach kolarskich.

 

Zapraszamy ambitnych amatorów do trenowania na światowym poziomie! Początek imprezy o 9:00 rano – Rafał Majka przedstawi plan dnia, a półtoragodzinny trening rozpocznie się o 10:00. Kolejnym etapem kolarskich przygotowań będzie sesja rozciągania w klubie Gravitan, podczas której polski zawodnik pokaże, jak właściwie zadbać o kondycję mięśni po intensywnym wysiłku. Po wspólnym posiłku Rafał Majka objaśni tajniki diety sportowca, a trening zakończy się sesją relaksacyjną. Od godziny 16:00 Sport GURU zaprasza do swojego sklepu w AdgarFit na konkursy sportowe, zdjęcia i rozmowy z bohaterem dnia.

 

Aby wziąć udział w treningu należy zarejestrować się na stronie FB Adgar pod adresem https://www.facebook.com/AdgarFit. Tam też znajduje się szczegółowy harmonogram wydarzenia. Należy zjawić się z własnym rowerem, w stroju odpowiednim do warunków pogodowych.

 

„W imieniu Rafała Majki, ambasadora AdgarFit, serdecznie zapraszam wszystkich zapalonych kolarzy na wspólny trening z najlepszym polskim zawodnikiem. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć, jak wyglądają przygotowania do startów na światowym poziomie. Trening jest jednak tak pomyślany, aby poradzili sobie ambitni amatorzy” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.