Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

STARTUJĄ TRENINGI ROWEROWE W WYJĄTKOWEJ STREFIE SPORTU ADGARFIT

10 marca 2014

• Bezpłatne treningi dostępne dla wszystkich prowadzone przez członków zawodowego zespołu AdgaFit Pro Team • Ponad 300-metrowa sala treningowa wyposażona w sprzęt najnowszej technologii marki Elite

Od 9 marca 2014 roku (niedziela), w wyjątkowej strefie sportu AdgarFit, tworzonej na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West, ruszyły bezpłatne, otwarte treningi rowerowe organizowane na specjalnych stacjach, w których można zamontować swój rower. Sesje będą prowadzone przez profesjonalnych zawodników z zespołu AdgarFit Pro Team i będą uzupełnieniem bardzo popularnych, trwających już od grudnia 2013 roku treningów biegowych.

Do dyspozycji uczestników została oddana sala wyposażona w 16 trenażerów marki Elite podłączonych do komputera, dzięki czemu uczestnicy będą mogli jeździć po wielu wirtualnych trasach i kontrolować oraz porównywać generowaną moc. Bezpłatne sesje treningowe będą organizowane dla osób początkujących ale także dla bardziej zaawansowanych i będą trwały od 60 do 120 minut. Aby wziąć w nich udział wystarczy sprawdzić kalendarz treningów dostępny na profilu zespołu AdgarFit ProTeam na Facebooku www.facebook.com/AdgarFitProTeami i przyjechać ze swoim rowerem. W strefie AdgarFit dla uczestników treningów będą przygotowane prysznice oraz szafki.

„Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli jazdy na rowerze na bezpłatne treningi do strefy sportu AdgarFit. Będą one doskonałą okazją nie tylko do sprawdzenia, ale także doskonalenia swoich umiejętności pod okiem ekspertów. Szczególnie zachęcam do uczestnictwa osoby, które już biorą udział w treningach biegowych z członkami AdgarFit Pro Team. W planach mamy także organizację treningów pływackich, co razem z sesjami biegowymi i rowerowymi stworzy kompleksowy program triathlonowy” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.