Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

W ADGARFIT POWSTANIE CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ

25 września 2014

Platforma medyczna poprowadzi w obiekcie Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej oraz Centrum Dietetyki Sportowej.

Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej PortaMedica zajmie w AdgarFit ponad 320 m kw. powierzchni i rozpocznie działalność w pierwszym kwartale 2015 roku. Będzie stanowił ważny element tego unikalnego na skalę Polski miejsca stworzonego z myślą o osobach, których pasją jest sport. W klinice będzie można wykonać kompleksowe badania lekarskie dla profesjonalnych zawodników i amatorów w różnym wieku. Ośrodek proponuje konsultacje u najlepszych specjalistów z zakresu medycyny sportowej kardiologii, ortopedii oraz dietetyki i psychologii sportowej. W ofercie pojawi się również rehabilitacja narządu ruchu zarówno w obszarze profilaktyki, jak i w procesie leczenia oraz wsparcie procesu treningowego oparte na fizjoterapeutycznej ocenie funkcjonalnej organizmu.

Do kompleksu AgdarFit swoją działalność przeniesie także Centrum Dietetyki Sportowej PortaMedica. Miejsce to powstało z myślą o wszystkich osobach, które swój aktywny tryb życia chcą wzbogacić o prawidłową dietę. To pierwsze centrum dietetyczne stworzone specjalnie dla sportowców.

„Pozyskanie do grona najemców kliniki sportowej to dla nas duży sukces. Jako zapalony rowerzysta doskonale wiem, jak istotne są badania profilaktyczne i monitorowanie stanu swojego organizmu, gdy zaczynamy przygodę ze sportem lub uprawiamy go intensywnie. Zakładany przez nas program funkcjonalny strefy AdgarFit obejmuje powierzchnie handlowe, klub fitness z niespotykaną dotąd w Polsce ofertą, restauracje i kawiarnie ze zdrową żywnością oraz centrum medycyny sportowej i rehabilitacji. Cieszę się, że nasza ambitna wizja nabiera realnych kształtów” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.