Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

"ALA MA KOTA", A W ADGAR PARK WEST MAMY PRZEDSZKOLE

16 maja 2014

Grupa Adgar podpisała umowę najmu w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 z dwujęzycznym przedszkolem Ala ma kota, posiadającym w Warszawie sieć 7 placówek. Przedszkole przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat zostanie otwarte już we wrześniu 2014 roku. Po podpisaniu umowy kompleks biurowy Adgar Park West jest już wynajęty w prawie 70%.

 Dwujęzyczne przedszkole „Ala ma kota” nowym najemcą w kompleksie przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie.

Adgar konsekwentnie tworzy miejsca przyjazne dla pracujących rodziców. To już druga placówka dla dzieci w biurowcu z jej portfolio w Polsce!

Przedszkole Ala ma kota zajmie 623 m kw. powierzchni na parterze, w zacisznej części kompleksu Adgar Park West. Będzie oferowało 6 przestronnych, doskonale oświetlonych i nowocześnie wyposażonych sal oraz dodatkowo: przestronną salę gimnastyczną i gabinet terapeutyczny. Dodatkowo placówka będzie miała własną, profesjonalną kuchnię, w której codziennie będą przygotowywane świeże i pożywne posiłki dla dzieci. Wszystkie pomieszczenia będą klimatyzowane, a także wyposażone w otwierane okna. Przedszkole będzie posiadało ogrodzony plac zabaw i rekreacji o powierzchni 400 m kw., sąsiadujący z rozległymi terenami zielonymi, na których znajdują się ogródki działkowe. Rodzice będę mogli korzystać z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy placówce. Umowa najmu została podpisana na 10 lat. Przy transakcji przedszkole Ala ma kota korzystało ze wsparcia agencji Vertigo, natomiast Grupie Adgar doradzała firma Colliers International.

„Przedszkole Ala ma kota to już druga placówka dla dzieci w naszych biurowcach. Cieszymy się, że po przedszkolu »Pomarańczowa Ciuchcia« w Adgar Plaza na Mokotowie, także w Adgar Park West stworzymy wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy dla osób posiadających małe dzieci. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego to idealne miejsce dla maluchów. A dla rodziców pracujących w Adgar Park West lub w pobliżu to doskonałe rozwiązanie, ponieważ mogą zaoszczędzić czas na dojazdach oraz być spokojni, że ich dzieci są tuż obok pod najlepszą opieką” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

 „To będzie nasze pierwsze przedszkole w budynku biurowym. Wierzymy, że kompleks Adgar Park West, który łączy pod jednym dachem biznes, sport i możliwości spędzania wolnego czasu, to doskonałe miejsce do rozwoju naszej działalności. Do wyboru tej lokalizacji skłoniła nas także bliskość centrum stolicy, otoczenie terenów zielonych oraz duża, wygodna dla dzieci powierzchnia, odpowiadająca naszym potrzebom, którą możemy łatwo dostosować do wymagań stawianych przed placówkami dla najmłodszych” – powiedziała Agnieszka Dąbrowska-Jedynak, dyrektor zarządzająca siecią przedszkoli Ala ma kota.

Przedszkole Ala ma kota w Adgar Park West rozpocznie działalność we wrześniu 2014 r., po zakończeniu prac związanych z adaptacją przestrzeni. Czesne będzie wynosiło ok. 1 450 PLN za miesiąc.